5 причин встановити штучну траву на вашому футбольному полі

5 причин встановити штучну траву на вашому футбольному полі:

  • Цілорічне використання. Сильний сніг та дощ швидко перетворюють природну траву на слизьку грязь. Штучна трава, ідеально підходить для гри в дощову погоду чи в зимовий період року.
  • Висока витривалість. На відміну від натуральної трави, штучній не потрібен час відновлення між іграми. Використовуйте газон стільки, скільки потрібно, не турбуючись, що він швидко затьмариться.
  • Низькі витрати
    Ні обрізки, ні косіння, ні поливу. І ніякої підгодівлі, що не означає потрапляння токсичних хімічних речовин чи пестицидів для гравців.
  • Екологічність
    Будьте ласкаві до нашої планети! Ціна футбольного поля з дерну нічим не порівнюється з тим, скільки ви зможете заощадити на витраті води.
  • Ефективність витрат. Вартість футбольного поля досить крута, але вона окупить себе дуже швидко. І ми даємо гарантію на кожну установку.

Якщо ви зацікавлені в заміні свого природного газонного поля на штучний газон, Мега-Еліт – ваш вибір. Ми є сертифікованими експертами з монтажу з десятилітнім досвідом. У вас є питання щодо цін на футбольну траву на відкритому повітрі чи в приміщенні? Потрібна допомога у виборі правильного відтінку та текстури для вашого проекту – зазирніть в спеціальний розділ Каталогу – Штучна трава ? Зателефонуйте нам за номером +38 050 863 74 94 , і наша команда з радістю допоможе вам!

preloader