Чому потрібно вибрати ковролін?

Вибрати ковролін

Чому потрібно вибрати ковролін ми розкажемо вам в цій статті.

Щоб вибрати ковролін спершу звернемося до історії. Вперше ідеєю створити килим довільного розміру задалися американці в 50-их роках. У США популярність ковроліну відразу злетіла до небес, обігнавши за темпами продажу навіть звичний всім паркет. Ковролін для дому став тим матеріалом, який приносив йому затишок, тепло і приємну атмосферу. Після появи ковроліну на українському ринку, його ціна була досить високою, тому тільки заможні люди могли дозволити собі цей вид оздоблювального матеріалу. У нинішніх умовах і масштабах виробництва ковролін може дозволити собі кожен. Зараз дитячі кімнати, спальні, робочі кабінети та зали ресторанів активно обробляються ковроліном. Але нам належить розібратися: чи вартий ковролін нашої уваги або це тільки данина моді? Щоб дати відповідь на це питання, потрібно вивчити його особливості, а також переваги й недостатки.

Як вибрати килимове покриття для будинку?

Відповідь на питання про те, як вибрати ковролін, залежить від ряду факторів: вид, склад, спосіб плетіння, призначення. Вивчивши їх, ви зможете прийти в магазин і з упевненістю вибрати оздоблювальний матеріал.

Які існують види ковроліну?

  • Голкопробивний. Найпоширеніший на ринку матеріал, який виробляється шляхом частого проколювання голками волокнистої структури. Голки мають спеціальну будова (з зазублинами), за допомогою яких волокна переплітаються в хаотичному порядку. Його популярність також обґрунтована дешевизною і можливістю пригнічувати звуки.
  • Тафтинговий. В результаті виробництва голка з ниткою пробивають основу наскрізь, утворюючи на лицьовій стороні нитки потрібної висоти. Одночасно працює велика кількість голок, які здатні прошити як ткану, так і неткану основу. Популярність цього виду покриття обумовлена ​​широким вибором ворсу, його висоти, петель, квітів. Матеріал чиститься дуже просто, тривалий час зберігає свій зовнішній вигляд і практично не вбирає вологу.

Комерційне килимове покриття – це оптимальний вибір для будь-яких приміщень.

Ковролін дозволить створити затишну атмосферу в робочих умовах. Цей тип покриття ідеально підходить для офісу, магазину, ресторану, готелю, бару, театру і кінотеатру.

Правильно вибрати ковролін – це не тільки можливість показати себе і свою компанію в кращому світлі, але і в першу чергу це турбота про своїх працівників.

Ковролін для комерційних цілей – це різноманітність кольорів, які впишуться в будь-який дизайн приміщень. Можна з легкістю вибрати той, який підійде саме для умов вашого бізнесу.

Вартість комерційного ковроліну варіюється в залежності від індивідуальних потреб. Можна вибрати дійсно бюджетний варіант або ж вирішити придбати дорогий презентабельний килим.

Найдешевший варіант – це безворсовое покриття на гумовій основі, яке вірою і правдою прослужить не один рік, при цьому, не вимагаючи особливого догляду і фінансових вкладень. За високу вартість пропонують ковролін, виготовлений на натуральній основі, за ним потрібен більш ретельний догляд, а й виглядає він гарніше. Який з них вибрати – справа індивідуальних переваг і фінансових можливостей.

Щоб продовжити термін експлуатації і максимально зберегти привабливість ковроліну, потрібно правильно вибирати його, відповідно до особливостей приміщення, в якому він буде лежати.

Настил без приклеювання.

Найменш трудомістка процедура – фіксація плінтусами. Актуально тільки для невеликих житлових або господарських приміщень з рівною, сухою основою.

Стрейч-кріплення з натягом

Складний спосіб укладання ковроліну. Не рекомендується до самостійної реалізації. В цьому випадку будуть потрібні спеціальні пристосування – гриппери і широкі плінтуса.

Укладання на вододисперсійний або полівінілацетатний клей

Цей метод вимагає швидкості, так як робочий час суміші – близько 20-25 хвилин. Після цього склад застигає, а перед повторним нанесенням потрібно спочатку видалити засохлий.

У деяких випадках при укладанні покриття на клей рекомендують на основу спочатку приклеїти підкладку з повсті, шумоізоляційних матеріалів, спіненого поліетилену та інших. Але в дійсності укладання ковроліну на підкладку не рекомендується, так як подібна конструкція створює великий люфт. При ходьбі покриття сильно натягується, в найбільш навантажених місцях матеріал швидко стирається, руйнується і приходить в непридатність.

Ми допоможемо вам вибрати ковролін та змонтувати його. Переходьте до каталогу, щоб ознайомитися з нашими колекціями.

Якщо ви маєте власну ідею для дизайну килимового покриття ми допоможемо вам втілити її в реальність. У нас діє послуга виготовлення індивідуального дизайну покриття від європейського виробника!

Великий вибір, гарантія якості і можливість відправки в будь-який регіон України – лише частина наших переваг. Зв’яжіться з менеджером, і ви переконаєтеся в тому, що ми пропонуємо дійсно якісну продукцію від виробника. Компанія Мега-Еліт реалізує килимові та вінілові покриття, лінолеум, та спортивні покриття на території України гуртом рулонами та на відріз. Вибрати ковролін за найкращими цінами ви можете у нас на сайті та зв’язавшись з нашим менеджером.

preloader