Як вибрати комерційний лінолеум?

Як вибрати комерційний лінолеум?
Комерційний сектор – це місце, підлоги з комерціного лінолеуму завжди є успішним рішенням. Оскільки лінолеум надзвичайно міцний і цілком доступний по ціні – два пріоритети для більшості власників бізнесу.
Завдяки сучасним варіантам з водонепроникною серцевиною та міцною основою, популярність лінолеуму різко зросла в комерційному секторі. Дизайни, які зараз є в наявності дозволяють відобразити реалістичний вигляд дерева в темпераментних просторах, таких як комерційні кухні, ресторани та продуктові магазини.
Для комерційного використання вам варто ознайомитися з варіантами вінілової підлоги з товстим, міцним зносостійким шаром, яка витримує інтенсивний рух відвідувачів приміщення та резистентна до зношування при комерційному застосуванні.

Класичний лінолеум для підлоги

Класичний лінолеум
Коли ми говоримо один з одним про лінолеум, то часто згадується темночервоні шматки лінолеуму на бубсиній кухні, і думка біжить далі. Можливо простий вибір доступних варіантів в супермаркетах таких як Епіцентр чи Леруа Мерлін, але мало хто з нас думає про те, що елітна підлога може бути з лінолеуму, скоріше цей вислів буде викликати посмішку.
Часи змінюються, змінюються технології та матеріали, змінюються дизайни та можливості підприємств відтворювати натуральні малюнки на різних матеріалах. З’явилась вінілова плитка ПВХ, яка має фенсі вигляд і переваги в порівнянні з класикою. Але всі ми погодимось, що класика то є класика – доступність по ціні, універсальність використання, та занижені характеристики, щодо відповідності сучасним дизайнерським трендам.
Класичний традиційний недорогий лінолеум – це гарний вибір, коли є обмеження по бюджету. Традиційний комерційні вінілові підлоги не включають елітні характеристики та вінілову плитку. І нерозуміння того, що по доступній ціні можна купити не тільки традиційний лінолеум, а покриття з покращеними характеристиками можуть зіграти не в рахунок власника бізнесу. Тому при виборі лінолеуму ми радимо звертати увагу не тільки на ціну за метр, але й можливість отримати додаткові переваги.
Ці традиційні варіанти підлог, як правило, тонкі, гнучкі та виглядають нереалістично за зовнішнім виглядом якщо говорити про дизайн – лише віддалено схожі до деревини  та каменю порівняно з сучасним розкішним вінілом. Вони чудово підходять для дешевих варіантів лінолеумної підлоги та покривають невеликі зони з низькою прохідністю.
Про різницю між гетерогенним та гомогенним лінолеумом читайте в нашій статті.
Читати про інші покриття: ковролін, штучна трава.
Лінолеум Tarkett
Call Now Button preloader