Класифікація ковроліну

 

Ковролін класифікується  на такі види:

  • Побутовий ковролін. Це, перш за все, дитячий ковролін, адже він використовується в основному в дитячих установах. Також є побутовий ковролін для домашнього використання. Сюди відносять і ковролін з високим ворсом. М’який ворс створить затишок і тепло, а на додаток також йде і тепла основа килимового покриття;•Комерційний ковролін – відмінно підходить у випадку, якщо на покриття доводиться середній або підвищений рівень навантаження. Застосовується найчастіше в готелях, бізнес-центрах або ж у ресторанах. Комерційний ковролін легко піддається чищенню звичайними миючими засобами.
  • Ковролін для офісу– являє собою досить зносостійке покриття з метою використання в приміщеннях, які мають середню прохідність. Застосовується як в офісних приміщеннях, так і у виставкових і концертних залах. Ковролін офісний може бути голкопробивним, а також на джутової або на гумовій основі.
  • Виставковий ковролін– даний вид найчастіше застосовується в процесі облаштування корпоративних заходів та виставок. Має латексну основу, яка сприяє економії часу в процесі її укладання.

Рекомендується звертати увагу на те, яким способом були пофарбовані нитки покриття. Найкращий із способів – той, при якому ковролін сам витканий з ниток, які вироблені з різнокольорової синтетичної маси. Трохи гірші за якістю окреме забарвлення ниток. Найгірший варіант – друкований малюнок, що наноситься за трафаретами на покриття, яке вже готове. Визначити такий спосіб забарвлення досить просто – ворсинки фарбуються не до самої основи.
Ворс, яким володіє ковролін, може бути синтетичним або натуральним. У разі якщо килимове покриття натуральне, найчастіше в ньому використовується вовна. Однак здебільшого на ринку представлені синтетичні килимові покриття, ворси якого робляться з поліаміду, поліакрилу, поліестеру і поліпропілену. Варто відзначити, що якщо в ковроліні зміст вовни перевищує навіть 10%, то це вже дає йому повне право називатися натуральним, будьте уважні.

preloader