Колір підлоги для кухні: модні тренди 2020

Підлога для кухні 2020 - Мега-Еліт

У 2019 році популярні кольори для підлоги були контрастними. Ультра темні, ультра світлі і рідко нейтральні. Виняток становила тільки підлога різних відтінків сірого, оскільки сірий є своєрідно особливим.

В 2020 році контраст все ще лишається сильним та актуальним, і навіть більше ніж 2019, наприклад біла підлога з вкрапленнями темно-коричневих ліній все ще актуальна. Варіанти контрастних дизайнів ви можете знайти в нашому каталозі.

Але в каталогах компаній, які продають покриття для підлоги також ви зможете побачите тепліші варіанти. Це пов’язно з різноманітністю меблів для кухні – кухонні шафи можуть мати досить яскраві кольори, що спонукає відповідально ставитись до вибору кольору лінолеуму для кухні, який би пасував до стільниць, шаф, побутової техніки та решти кухонних меблів.

Ось найкращі кольори підлоги для кухні, які підтримають ваш дизайн на модному рівні в 2020 році.

Лінолеум для кухні - Під дерево

Роками світліші підлоги розглядалися як застарілі або недорогі. Це вже не так!

Оскільки все більше власників будинків сприймають легке, повітряне відчуття в своєму будинку, ви побачите величезний відродження у світлих дизайнах “під дерево”. Світлий колір лінолеуму для кухні, може подарувати вам таке легке позачасове відчуття.
З світлими кольорами лінолеуму “під дерево” ваші можливості дизайну нескінченні. Ви можете спокійно змінювати стилістику шафів, без зміни підлоги для кухні.

Легкий дизайн особливо популярний у сучасних кухнях. Власники будинків тепер відходять від більш гострих, сучасних, промислових дизайнів, і мають тенденцію до оновленого стилю Кантрі, Прованс. Для цього ідеально підходять світлі підлоги!
На противагу ультра-темному вигляду еспресо, світлий лінолеум робить вашу кухню більш великою та просторою.

Великий вибір кольорів побутового лінолеуму для кухні представлений в розділі – Побутовий лінолеум.

 

 

 

preloader