Найкраща підлога для гаражу 2020 року

Підлога для гаражів 2020

Створіть свою стильну чоловічу печеру, використовуючи найкращі тенденції гаражних підлог 2020 року. Відкрийте для себе захоплюючі, нові ідеї для гаражних підлог – ви побачите свою мрію, втілену в інтер’єрі вже за пару днів.

Настав час перетворити свій гараж із нудного, застарілого сховища у захоплюючу печеру, що викликає заздрість.

Звичайно, багато що можна зробити, щоб створити гараж своєї мрії. Але завжди рекомендують починати з підлоги. Зрештою, це основа для всього вашого гаража. І швидше за все, ви захочете вибрати решту свого декору, щоб він відповідав.
Вибір підлоги для гаража – це велике рішення, яке ви хочете зробити лише один раз. Чудова річ в тенденціях підлогового покриття – це те, що вони мають деяку сталість. На відміну від моди та дизайну, вони не постійно змінюються, що змушує вас бути в курсі останніх і найкращих.
Тенденції на підлогу досить стійкі та надійні. Якщо ви зараз встановлюєте підлогу, що зараз дуже популярна, цілком ймовірно, що ваш поверх (і гараж) все ще будуть на 100% стильними і через 10 років.

Як вибрати найкращу підлогу для гаражу?

Тут люди, як правило, перевантажуються питнняи “Чи можете ви просто сказати мені, що купити?”

Власне, так. можемо.

Але ми б хотіли включити вас у процес. Тому що мої смаки можуть бути іншими, ніж твої. Якщо чесно, вони майже напевно різні, тому що мій смак може бути дивним. Або, як я люблю його називати, “оригінальним”.

Основні речі, які ви хочете очікувати від підлоги  – це довговічність, гучність, зовнішній вигляд, вартість, обслуговування та встановлення. Ви вирішуєте визначати пріоритет для кожного з них – можливо, у вас справді поганий слух і вам все одно, наскільки гучна ваша плитка? Або, можливо, вартість не є для вас фактором. Кожен гараж різний, як і кожна людина. Давайте зануримось трохи глибше і дізнаємося, що найкраще для вас.

Довговічність

Немає нічого гіршого, ніж придбати свій гараж саме так, як ви цього хочете, і підлога розвалиться прямо під ногами.
У шокуючому новому відкритті: машини важкі! Так само і інструменти. А масло разом з іншою автомобільною рідиною може нанести великих забруднень вашій підлозі. Вам потрібна міцна довговічна підлога, яка буде залишатися неушкодженою навіть при інтенсивному використанні.

Зовнішній вигляд, естетика

Функціональність важлива, але також ви хотіли б мати підлогу для гаража, щоб він виглядав приголомшливо.
Більшість варіантів гаражних підлог мають алмазні, монетні, гладкі або вентильовані візерунки. І це лише початок! Якщо ви вибираєте плитку, ви можете робити всілякі забавні візерунки зі своїм макетом – змішувати та поєднувати кольори, створювати той класичний картатий вигляд або отримувати справжнього божевільного дизайну, створений власноруч.

Установка підлогового покриття

Кілька речей, про які варто подумати:

Ви власноруч встановлюєте підлогу? Якщо так, то наскільки ви можете зробити то власноруч? Чи є у вас бюджет, щоб найняти інсталятора? Лінолеум в рулоні для підлоги гаража або м’яка ПВХ плитка завжди буде простою в установці.