Покриття для підлоги: осінні та зимові тренди

Покриття для підлоги: осінні та зимові тренди

Оскільки рік 2021 видався нестабільним для всього світу, з’явилося усвідомлення того, що комфортний і заспокійливий дім є важливим елементом нашого здоров’я та благополуччя. Це означає, що бажання покращувати домівку та більше піклуватися про своє оточення продовжує впливати на витрати споживачів. Дизайнери інтер’єрів визначають наступні тенденції підлогових покриттів, які з’явилися протягом останніх кількох місяців, і вважають, що вони можуть відображати різні способи, якими багато з нас зараз ведуть своє життя, а також потребу в більш комфортному інтер’єрі.

Вінтажні візерунки

Колекції, натхненні енкаустичною плиткою для підлоги середини 19-го століття, знову надзвичайно популярні цього року і, схоже, будуть домінувати в осінньо-зимовий період. Колекція Northmore по-новому інтерпретує ці стильні та престижні вікторіанські плитки для підлоги, щоб створити колекцію, яка відповідає вимогам сучасного домашнього життя — форма, функціональність, тепло, довговічність та акустика. Ми все частіше бачимо, що наші клієнти створюють унікальні зони, використовуючи орнаменти спадщини в поєднанні з сільськими деревними ефектами. Цей тип зонування та визначення зон відомий як життя з розбитим планом і описує розумне використання простору, який все ще зберігає відчуття простору відкритого планування, але окремі зони створюються за допомогою різних підлогових покриттів, візерунків та напів -постійні перегородки, такі як книжкові шафи та ширми. Це створює як функціональні простори, так і затишні куточки, такі як обідні зони, куточки домашнього офісу, комори або сімейний ігровий простір. Тут можна побачити обідню зону з використанням Northmore Sable Black з Natural Plank Cove.

Класичний шик

Чорно-біле оздоблення миттєво створює стильну та елегантну естетику як для старовинних будівель, так і для сучасних будинків. Цей класичний дизайн підлоги з шаховою дошкою в тренді останніх місяців, а також їх новітні візерунки, які створюють той самий вигляд. Останніми роками позачасову підлогу в клетку набули яскравого блиску за рахунок введення тонких візерунків і традиційних кольорів, і ці дизайни також мають момент популярності знову в 2021 році.

Натуральний рустік – ідеальний для заміського будинку

Візерунки та текстури, натхненні природою, дають нам відчуття благополуччя та близькості до зовнішнього світу. Багато колекцій розроблені европейськими художниками, передаючи цей настрій. Так само, як наше бажання привнести елементи природи в наші будинки.

Візерунок “Ялинка”

Попит на підлогові покриття з візерунком – ялинка завжди в тренді, тому, що він нагадує власникові про дерев’яний паркет, як символ затишної домівки. Ці коротші дошки, покладені у вигляді ялинки, дуже стильні і перемістилися з кухні/їдальні в усі зони будинку! Більшість дизайнерів прогнозують, що цей візерунок підлогового покриття залишиться зростаючою тенденцією протягом 2022 року.

Тренди літа 2021 можна переглянути за посиланням 

Як вибрати комерційний лінолеум?

Комерційний лінолеум

Що таке ПВХ плитка для підлоги.

Штучна трава – тенденції на літо 2021

 

Call Now Button preloader