Що таке ПВХ плитка для підлоги. Переваги, особливості укладання.

ПВХ плитка для підлоги
Що таке ПВХ плитка для підлоги. Переваги, особливості укладання.
На цей момент ринок має широкий вибір підлогових покриттів. Серед них можна знайти дешеві та дорогі, красиві та не дуже. До оптимального варіанту з усіх видів підлогових покриттів можна віднести ПВХ плитку для підлоги. Вона має привабливий зовнішній вигляд, коштує недорого і досить легко вкладається. У даній статті ми розглянемо даний матеріал і спробуємо відповісти на всі Ваші запитання.

Отже, що таке ПВХ плитка для підлоги та з чого вона проводиться?

Плити ПВХ іноді порівнюють з лінолеумом. Однак, слід зазначити, що, не дивлячись на схожі еластичні властивості, ПВХ підлоги більш жорсткі та міцні завдяки своїй основі, що говорить про кращих показниках зносостійкості. Також матеріал не піддається впливу хімікатів на відміну від звичайного лінолеуму.

Виріб складається з декількох шарів, який утворює певний пиріг, а саме:

 • Базовий шар, у вигляді підкладки, що забезпечує стійкість покриття.
 • Основа, зроблена з пластмаси.
 • Декоративний шар з малюнком, що наділяє поверхню красивим зовнішнім виглядом.
 • Спеціальний захисний шар поверхні, призначений охороняти виріб від механічних впливів.
 • В якості основних матеріалів для виготовлення використовують вініл, смоли та різні стабілізатори. Товщина готового виробу до 8 міліметрів.

Якими достоїнствами володіє плитка ПВХ для підлоги?

 • Ціна. Поряд з ламінатом і керамогранітом плитка ПВХ на підлогу має нижчу вартість.
 • Привабливий зовнішній вигляд. Безліч асортименту, серед якого покупець зможе вибрати плитку на свій смак.
 • Повна вологостійкість. Виріб не піддається впливу вологи і відмінно підійде для приміщень з підвищеною вологістю.
 • Тверда і еластична структура, завдяки чому покриття зможе витримати великі навантаження.
 • Хороша звуко- і теплоізоляція.
 • Легкість укладання і транспортування. Матеріал має невелику вагу, що дає можливість легкого і швидкого монтажу. Для монтажу не потрібні спеціальні навички й додаткова допомога.
 • Екологічна безпека. Незважаючи на те, що виконаний матеріал з синтетичних компонентів, він не виділяє небезпечних хімічних елементів і запах.
 • Легке прибирання. ПВХ підлоги не бояться впливу побутової хімії.
 • Антиковзаюча поверхня.
Види плитки ПВХ для підлоги і особливості її укладання:
Щоб провести укладання клейової плитки ПВХ потрібно зробити розмітку. Необхідно поєднати кути кімнати лініями і провести паралельну пряму щодо площині поздовжніх стін, що проходить через центр кімнати. На цю розмітку і варто орієнтуватися. Потім потрібно нанести клейовий склад на основу підлоги і укладати акуратно плитки від центру до стін. Після укладання плитки не забудьте видалити повітря між підставою підлоги і площиною плитки ПВХ, а також надлишки клею на лицьовій частині м’якою тканиною або губкою.
Для укладання замкових ПВХ підлог клей не знадобитися – плити оснащені системою кріплення. Замки покриття досить міцні та надійні, завдяки цьому є можливість перекладати настил 3-4 рази. Роботи з монтажу такого покриття слід починати з дального краю кімнати. Слід пам’ятати, що необхідно залишати зазор між стіною і краєм плитки, для компенсування теплового розширення. З метою полегшення замикання замків, можна скористатися гумовим молотком.
Укладання ПВХ плитки для підлоги зовсім не потребує серйозних зусиль і додаткового інструменту. При монтажі плитки необхідно також зробити розмітку за принципом з’єднання середин протилежних стін. Укладання варто почати від одного з кутів, утворених в точці перетину ліній. Таке покриття варто укладати, залишивши невеликі зазори біля стін.

Де придбати ПВХ підлогу?

Купити плитку ПВХ від компанії Tarkett Ви можете в нашому магазині, зателефонувавши менеджеру і отримати відповіді на всі питання, що цікавлять, а також домовитися про доставку та укладку покриття за вказаною адресою у зручний час.
Call Now Button preloader