Реконструкція спортивного майданчика з облаштуванням міні-футбольного поля зі штучним покриттям

Реконструкція спортивного майданчика

Реконструкція спортивного майданчика це досить складний процес. При будівництві футбольного поля або поля для міні-футболу необхідно приділити серйозну увагу футбольному покриттю. В якості покриття для футбольних полів ми пропонуємо штучну траву високої якості від провідних європейських виробників, яким FIFA віддає переваги. Монтажні роботи можливі як в закритих приміщеннях, так і на відкритих майданчиках на вулиці.

Футбольне поле – це велика площа і вирощування на ній натуральної трави – процес дуже трудомісткий і витратний. До того ж, це і не завжди можливо через кліматичні умови. Синтетична трава може застосовуватися як на відкритих, так і на критих стадіонах круглий рік. Жорсткий засипний настил є надійним і не витоптується. Такий стадіон потребує тільки видалення сміття, розчісування і стеження за засипанням. А ось про полив можна забути, як і про необхідність засівати лисини. Сучасне покриття футбольного поля вимагає мінімум догляду, а реконструкція спортивного майданчика має бути довірена професіоналам.
Переваги футбольного поля зі штучним газоном:
1. Можливість експлуатації в будь-яких метеорологічних умовах, навіть після сильних дощів.
2. Термін придатності штучного трав’яного покриття робить його практично необмеженим.
3. Можливість експлуатації не обмежена за часом (на відміну від натурального газону з відновними періодами для трави).
4. Гарантія терміном до 10 років.
5. Можливість заміни штучного трав’яного покриття при збереженні існуючої основи без проведення значних додаткових робіт ( в нашому інтернет-магазині ви також можете придбати клей для штучної трави).
6. Екологічність покриття.
7. Таким чином, штучне покриття травмобезпечне, довговічне і не вимагає велику кількість експлуатаційних витрат.
preloader