Що таке кварц вініл і з чого він складається?

Що таке кварц вініл і з чого він складається?

Кварц вініл – це порівняно новий тип сучасних оздоблювальних матеріалів, які отримали дуже велику область застосування, наприклад, для покриття підлоги або облицювання стін. Популярність матеріал здобув завдяки відмінним естетичним показникам та простоті монтажу. Спираючись на відгуки покупців кварц вінілової плитки ми детально розберемося в темі й відповімо на питання: що ж таке кварц вінілове покриття?
Для того, щоб повністю зрозуміти, що таке кварцвініл, необхідно розібратися в технології виготовлення продукції. Розглянемо структуру матеріалу. Готовий виріб являє собою «пиріг», що складається з декількох шарів:
 • Базовим шаром кварц вінілу є полівінілхлорид, він служить поверхнею для хорошого склеювання з основою підлоги.
 • Другий шар – склотканина, яка виконує роль армуючого каркаса.
 • Третім, основним шаром, служить склад з кварцу і вінілу. Дані матеріали наділяють плитку міцністю і теплоізоляційними властивостями.
 • Наступний шар – декоративний. Він створює фактуру матеріалу, на яку наноситься малюнок.
 • Верхнім шаром служить поліуретан з додаванням оксиду алюмінію, який захищає покриття від механічних впливів і робить підлогу не слизькою.
До складу також можуть входити різні молекулярні пластифікатори, пігменти на основі натуральних компонентів які надають забарвлення, а також стабілізатори та змащувальні речовини. Кожна з даних речовин повністю безпечна. Натуральний кварц – основна частка, що становить близько 80% складу. Кварц є дуже щільним і твердим матеріалом. Інша частина – це вініл і добавки. Важливим також є те, що в складі відсутній меланін або смоли фенолу, які дуже шкідливі для здоров’я людини та використовуються в ламінаті. Не дивлячись на велику кількість шарів, плитка кварцвініл досить тонка, не більше 5 мм. Товщина матеріалу характеризує його зносостійкість. Процес виготовлення заснований на методі каландрування.
Кварц вініл

Якими перевагами володіє кварц вініл?

 • Універсальність. Матеріал можна використовувати як для укладання на підлогу, так і для облицювання стін.
 • Вологостійкість. Покриття абсолютно не піддається впливу вологи. Завдяки цьому параметру кварц вініл можна укладати навіть в басейнах або саунах. Кварц вініл у ванній і на кухні також стане ідеальним рішенням.
 • Температурна стійкість. Кварц вінілова плитка не змінить своєї форми і між нею не утворюється щілин навіть при сильному нагріванні, так як матеріал не горить.
 • Простота в прибиранні та стійкість до дії побутової хімії. Використання різних миючих складів не страшні поверхні кварц вінілу.
 • Зносостійкість. Завдяки дуже міцною захисній плівці, поверхня не піддається механічним впливам. Вм’ятини, подряпини і відколи практично виключені.
 • Захист від ультрафіолетових променів. Поверхня плитки не вигоряє і не втрачає колір.
 • Теплоємність. Пол з кварц вінілу завжди буде теплим для ніг, на відміну від керамічної плитки.
 • Екологічна безпека. Матеріал можна застосовувати в лікарнях, школах або дитячих садах.
 • Можливість ремонту. Кожну дошку можна замінити, навіть не дивлячись на наявність замкових з’єднань. Панелі можна монтувати і демонтувати велику кількість разів.
 • Легкість монтажу. При укладанні не потрібно спеціальних навичок або додаткової допомоги.

Види з’єднань і особливості монтажу

Існує два способи монтажу елементів. Перший метод передбачає приклеювання елементів на основу підлоги, а другий означає монтаж за принципом «плаваючої підлоги».
Плити з замковим з’єднанням в процесі монтажу просто замикаються одна в одну, а вироби з клейовим сполуками приклеюються на основу підлоги встик один одному. Також існують самоклеючі панелі, поверхня яких обробляється клейовим складом в процесі виробництва.
Кожен з варіантів дуже затребуваний і простий в застосуванні. Виділити якийсь певний з них не можна, оскільки кожен з них має свої переваги монтажу в різних умовах. Застосування різних методів не відбивається на експлуатаційних характеристиках матеріалу.
Так як розмір і вага плитки невеликий, укладка кварц вінілу не завдасть праці, впоратися можна і одному. Слід пам’ятати, що перед тим як укладати кварцвініл, необхідно підготувати поверхню. Вона повинна бути чистою, сухою і рівною. При дотриманні всіх рекомендацій з укладання матеріал прослужить Вам довгий час.

Де можна купити кварц вініл?

Купити кварц вініл компанії Tarkett та інших Ви можете в нашому інтернет-магазині, достатньо оформити онлайн-заявку або подзвонити за телефонами вказаними вище. Наші співробітники з радістю дадуть відповідь на всі Ваші запитання, допоможуть підібрати потрібний варіант і розрахувати обсяг. В нашому магазині Ви також можете скористатися послугою укладки. Чекаємо Ваших дзвінків і заявок!
Call Now Button preloader