Що таке лінолеум?

Лінолеум виготовляється з природних матеріалів, включаючи лляну олію, каніфоль, деревину та ін. Найбільш приваблива характеристика лінолеуму – природі матеріали, з яких виготовляється підлогове покриття, без викидів шкідливих хімічних речовин.

Підлога з лінолеуму є еластичною і легкою в укладці. Це дає можливість встановлювати лінолеум у місцях, з складним рельєфом та формою, де ламінат та паркет не спрацюють.

Лінолеум є одним з найдавніших і класичних варіантів підлогового покриття серед користувачів в побутовому і комерційному секторах. Час від часу популярність лінолеуму спадає, а потім різко виростає з появою нових дизайнів. Злети та падіння попиту на лінолеум обумовлені вибором доступних дизайнів в категорії.

Переваги підлоги з лінолеуму

Які переваги є вирішальними при виборі підлоги з лінолеуму?

  • Натуральні матеріали: Підлога з лінолеуму складається з природної речовини, яка називається лляною олією, яка видобувається з насіння льону. Потім лляне масло змішується з подрібненою деревиною, пробковим пилом та іншими природними та поновлюваними матеріалами.
  • Антистатичні властивості: Будучи створеним з біорозкладаного матеріалу,  Підлога з лінолеуму має низьку статичну стійкість. Це особливо важливо для комерційних властивостей, коли статичні речовини можуть бути шкідливими для працівників або обладнання.
  • Еластичні та комфортна для ніг: Лінолеум відомий тим, що є пружньою підлогою з ефектом подушки.
  • Теплоізоляція
  • Антимікробний: Цей матеріал є антибактеріальним та гіпоалергенним, чудовим вибором для всіх вдома.
  • Довготривалість: При правильному догляді та обслуговуванні підлоги з лінолеуму можуть прослужити до 40 років!
  • Стабільний колір: Візерунки та кольори присутні у всій плитці або аркуші. Хоча це може обмежити деякі варіанти дизайну, вам не доведеться турбуватися про вицвітання кольору

Недоліки підлоги з лінолеуму

Які недоліки підлоги з лінолеуму? Ось декілька речей, які слід врахувати:

  • Схильний до пошкодження водою. Якщо ви використовуєте лінолеум у зоні, схильній до вологи, наприклад, у ванній кімнаті чи на кухні, підлогу потрібно періодично ущільнювати. Повінь і навіть надмірна вологість можуть серйозно пошкодити лінолеум.
  • Технічне обслуговування: Лінолеум потрібно герметизувати один або два рази на рік. Якщо на вашій підлозі немає покриття, лінолеум також потребує воску кожні два-три роки.
  • Для монтажу підлоги з лінолеуму потрібен професійний монтажник. Оскільки це досить жорсткий матеріал, встановлення лінолеуму зазвичай не є проектом саморобки.

 

preloader