Штучна трава для собак

Штучна трава для собак
Якщо ви живете в Україні, ви добре знаєте, як часто ваша собака вносить грязь іззовні у вологі та дощові дні. Ви можете тримати свою собаку на руках, коли на вулиці погана погода, щоб уникнути занесення бруду у ваш будинок або ваша собака може продовжувати грати та бігати по вашій галявині, не перетворюючи ваш сад у грязьову ванну та не заходячи з брудними лапами в будинок, якщо ви використовуєте штучну траву для собак замість справжньої. Якщо ви втомилися від каламутних плям, дірок та жовтих плям на вашій траві, наша штучна трава для собак – це довговічна альтернатива, яка виглядає фантастично протягом усього року.

Навіщо використовувати штучну траву для собак?

Більше ніяких плям на підлозі

Штучна трава не містить бруду, це означає, що на вашій галявині більше не буде брудних калюж і брудних лап по всьому будинку або грязьових ванн. Крім того, сеча та відходи не впливають на нашу штучну траву, тому більше немає зміни кольору або жовтих плям, що руйнують ваш газон. Крім того, наша штучна трава настільки міцна і довговічна, що собаки не можуть її викопати, пошкодити чи вирвати. Ваша собака зможе користуватися газоном незалежно від погоди, а ваша трава залишатиметься прекрасною весь рік.

Безпечно для собак

Штучна трава м’яка на лапах і делікатна на шерсті, і собаки із задоволенням грають, бігають, катаються і відпочивають на ній так само, як і на натуральній траві, тому немає необхідності вибирати між прекрасним садом і щасливим і задоволеним цуценятком. Штучна трава краще підходить для домашніх тварин, ніж натуральний дерн, оскільки вона нетоксична і не потребує небезпечних хімічних речовин, таких як добрива та пестициди, щоб зберегти її зеленою. Як результат, ви можете бути впевнені, що ваш сад є безпечним та привабливим місцем для найкращого друга людини.
Якщо ви живете в квартирі, тоді в якості підлогового покриття ми рекомендуємо використовувати зносостійкий ковролін.

Ніяких запахів

Власники собак часто думають про те, чи підійте штучна трава для собак, боячись, що їх сад може наповнитись запахом собачої сечі та відходів. Однак при правильній установці наша штучна трава належним чином обробляється та захищається, запобігаючи неприємним запахам у вашому саду.
Неправильна установка штучної трави, така як використання піску в якості засипки, запобіжить достатній стікання рідини з вашої штучної трави, а отже, може спричинити накопичення запаху та безлад на вашій галявині, оскільки рідини просто залишаться у штучній траві, а не стікатимуть за призначенням.

Прекрасний сад, яким може насолодитися кожен

Зрештою, ваш сад готовий насолодити своїм дизайном вас, та вашу родину, і собак. Застосовуючи штучну траву, вам не доведеться турбуватися про те, що ділянки сечі або сміття руйнують не тільки вигляд газону, але й санітарію вашого саду. Крім того, вашій собаці сподобається бігати та грати на нашій штучній траві для собак, тому що вона є дружньою для лап та шерсті!
Call Now Button preloader