Штучна трава для спортивних майданчиків

Більшість спортивних майданчиків в Україні ще покладаються на природню, на відміну від штучного газону, як ігрову поверхню. Хоча штучна трава є дуже надійною, популярність натуральної трави зрозуміла. Натуральна трава забезпечує кращу естетику та більш холодну ігрову поверхню. Це також обіцяє менше травм спортсменам. Але, натуральна трава для ігрових полів вимагає постійного догляду, а також є тільки сезонним покриттям, доступним влітку при гарній погоді, тому наявність спортивного майданчика з якісним штучним покриттям я дуже гарною альтернативою, якак забезпечить безперервні тренування вашим спортсменам, учням протягом року.

Штучна трава в основному використовується для мінімізації впливу несприятливої погоди на ігрову поверхню. Однак це зазвичай дорожче. Штучні дернини по перше міцні, по друге дуже стійкі до зсуву сил з ніг. Натуральна трава – це жива рослина, яку можна знищити регулярним штампуванням.

Вибір правильних видів трави для вашого спортивного майданчика є дуже важливим. Якщо ви піклуєтесь про те, щоб ваше поле відподвідало своєму виду спорту, безумовно треба врахувати характиристики штучного газону, щоб гарантувати, що поле буде протистояти великому використанню цілий рік. Для футболу та регбі ваш майданчик повинен мати можливість справлятися зі зносом, тоді як з боулінг, теніс, гольф мають інші вимоги.

Не існує жорсткого і швидкого правила вибору типу трави, оскільки це також залежить від вашого місця розташування та технічного обслуговування, яке ви готові ввести, але ось популярні види штучного газону (трави):

Штучний газон Condor Grass

Condor Grass – дочірній бренд The Condor Group з Нідерландів є одним з найбільших професійних виробників у світі високоякісних рішень для штучної трави. Condor Grass оптимально використовує всі засоби розвитку та виробництва компанії Condor Group, що дозволяє компанії пропонувати широкий спектр штучних газонів за конкурентними ринковими цінами. Основними ринками Condor Grass є ландшафтний дизайн, дозвілля та спорт. Компанія Мега-Еліт є офіційним дистрибьютором компанії Condor Grass в Україні. Спортивна лінійка товарів цього бренду активно використовує для покриття відкритих і закритих футбольних полів, тенісних кортів, дитячих майданчиків і т.д. Хоча кожен сегмент має свій власний набір вимог. Продукція компанії виробляється з найсучасніших, якісних та екологічних матеріалів, серед яких, наприклад, відома пряжа Ten Cate.

Штучна трава для дитячих ігрових майданчиків, житлового та комерційного використання

VEBE – це ще один бренд концерну The Condor Group. Під цією ТМ випускається лінійка покриттів для повсякденного використання як для відкритих так і для закритих полів, покриття для дитячих та офісних центрів, а також для покриття дитячих ігрових майданчиків. Штучна трава – це вивернута або голчаста поверхня з синтетичних волокон, які розроблені так, щоб схожі на природну траву. Штучну траву можна використовувати в житлових садах, комерційних програмах та на ландшафтному дизайні. Найбільша перевага штучної трави – це низькі витрати на обслуговування. Незалежно від того, що приносять пори року, з нашою штучною травою ви зможете насолоджуватися прекрасним садом щодня.

Колекція штучної трави VEBE складається з великої кількості різноманітних продуктів різних сортів за якістю, кожен з яких відрізняється зовнішнім виглядом та висотою. Цей покриття ідеально підходить для житлового та комерційного використання. Уся колекція випускається шириною 200 см та 400 див.

 

 

 

preloader