Штучна трава – тенденції на літо 2021

Штучна трава - тенденції літа 2021
2020 рік і початок 2021 року був таким, як ніхто інший. Це був рік, який ми провели більше часу, ніж будь-коли раніше, у межах власних будинків та садів, і не через власний вибір. Як результат, люди використовували свої сади не так, як раніше. Для багатьох сади були місцем, де вони могли дозволити дітям пограти влітку і насолодитися мангалом, коли погода хороша, але серія карантинів вплинула на садові тенденції на літо 2021.
Тепер вони можуть бути місцем не тільки для тимчасових прогулянок, а й повноцінним офісним простором. Простір, де ми можемо спокійно проводити час на вулиці, і тепер це дозволяють правила, проводити час з родинами та друзями і це вплинає на тенденції, які ми прогнозуємо на літо 2021 року.

Штучна трава

Штучна трава набула неймовірної популярності для озеленення садів у Західній Європі, і ці тенденції також проявляються в Україні. Штучна трава виглядає фантастично, вона зносостійка, пристосована для домашніх тварин, зручна для дітей і практично не потребує обслуговування. Якісний астро-газон збереже свій вигляд цілий рік, і ви можете попрощатися з заболоченими газонами взимку.
Штучна трава для озеленення території

Маленькі зони відпочинку

Під час розпалу пандемії люди, зрозуміло, відчайдушно намагалися максимально збільшити відкритий простір, тому там, де раніше ігнорували невеликі двори та балкони, зараз навпаки такі додаткові простори стають настільки ж важливими, як і великий простір. Функціональні меблі, віконні скриньки, штучна трава та міні-теплиці можуть зробити корисними навіть найкомпактніші приміщення.

В тренді яскраві фарби на фоні сірого основного

Захоплені дизайнери-аматори поєднують класичний нейтрал із кольоровим вкрапленням у вигляді розкиданих подушок для зовнішніх меблів, плантаторів, килимів на відкритому повітрі і, звичайно, в формі квітів і рослин. Додавання яскравих кольорів – чудовий і недорогий спосіб зробити привабливими навіть найпростіші сади.
Більше трендів літного декору – в статті Тренди домашнього декору
Call Now Button preloader