Штучне покриття для міні-футболу

Штучне покриття для міні-футболу

Безпека наших дітей важливіша за все. Якісне штучне покриття з трави життєво важливе для міні-футболу. Безпечніше грати в міні-футбол на штучному дерні. Тому що, натуральная трава – ​​слизька та залежна від погодних умов, а також її якість залежить від частоти використання. Дуже часто можна побачити поле для міні футболу взагалі без покриття, коли діти грають фактично на грунтовці. Тому слід віддавати перевагу штучній траві, а не натуральній. Коли ви граєте у міні-футбол на штучному газоні, шанси отримати травму дуже малі. Приємніше грати у футбол на цих чудових майданчиках, виготовлених за допомогою передових технологій. Штучний газон має приємний зовнішній вигляд та структуру, що додає естетичного вигляду вашому полю. Навіть у несприятливих погодних умовах займатися спортом на полі з штучною травою зручно. Оскільки на штучні газонні смоли не впливають несприятливі погодні умови. Завдяки дренажним каналам, побудованим під час будівництва, у полі немає калюж води, і ваше задоволення від гри ніколи не переривається. Однією з найважливіших проблем на природних трав’яних підлогах є відскакування м’яча.
Оскільки поверхня поля не є гладкою у природних трав’яних полях, коефіцієнт відмов м’яча різний на кожному кроці, що знижує якість гри. Однак з штучни покриттям для міні футболу такого не відбувається, оскільки при укладці штучного покриття, листи дерна дуже щільно стискаються процесом вирівнювання землі і поверхня поля виправляється за допомогою циліндра максимум однієї тонни і виходить гладка поверхня. Це полегшує гру в професійний футбол на штучних майданчиках. Тому що немає виступів на полі. Відсоток відмов м’яча однаковий у кожному регіоні, що підвищує якість гри. Штучна трава також не в’яне з часом. Вона виготовлена із чудовими технологіями захисту від УФ-променів. Протягом багатьох років ви можете використовувати своє поле з дуже яскравими кольорами. Крім того, спортивне поле з штучної трави не містить токсичних хімічних речовин і виробляється з речовин, які не зашкодять навколишньому середовищу та людині.
Волокна, екструдовані вдосконаленою технологією полімерів, розроблені таким чином, щоб сприяти м’якій, гнучкої поверхні. Сучасне виробниче обладнання із суворим контролем технологічного процесу забезпечує однакову та виняткову якість.
Всі види штучної трави для футбольного поля, які ви можете купити гуртом в Мега-Еліт натхненні запитами наших шановних клієнтів та виготовлені для безпеки наших дітей.

Ви можете дізнатися більше про вибір моделей переглянувши наш каталог. Якщо у вас є земля і ви хочете перетворити це місце на футбольне поле, ви можете спокійно вибрати штучний газон в Мега-Еліт, ми також надаємо послуги з професійної укладки штучного покриття. Будь-ласка, зв’яжіться з нами для отримання додаткової інформації

КАТАЛОГ ТОВАРІВ