Штучний газон для декору

Незалежно від того, чи потрібно вам створити мініатюрне поле для гольфу, або власний гарний газон у вашому дворі, є кілька різних видів розміщення зелені відповідно до ваших потреб. Встановлення штучного газону – це один з найважливіших процесів. Не всі види штучних покриттів виготовлені однаково, тому “Мега-Еліт” пропонує широкий вибір штучних газонів.

Штучний газон пройшов довгий шлях трансформацій з 60-х років. Ця альтернатива газону, що легко підтримується, має більш довговічний, гнучкий та реалістичний вигляд. І хоча люди завжди скажуть, що трава з іншого боку зеленіша, є кілька справжніх переваг замінити газон штучною травою. Уявіть, що ніколи більше не потрібно косити траву! Завдяки сучасній технології штучна трава виглядає як справжня трава. Крім того, оскільки вона залишається однаковою за висотою та кольором роками, а не днями, ви знаєте, що ваша галявина буде стабільно найкращою.

Штучний газон для декору ландшафта

Ви ніколи не хотіли, щоб ваша галявина косила сама себе:)? Ви живете в районі, де ви не маєте можливість використовувати велику кількілсть води для поливу через посуху, і, отже, ваша галявина страждає? Штучний газон може допомогти з обома проблемами. Маючи ряд варіантів штучних газонів, розроблених спеціально для озеленення, власники будинків мають кілька варіантів для розгляду.

Особливості штучної трави для озеленення

Ландшафтна штучна трава має солом’яний шар пряжі, який також можна назвати кореневою зоною. Цей шар є фігурною пряжею, що допомагає підтримувати леза пряжі, щоб більше нагадувати природну траву. Коренева зона може мінімізувати потребу в заповненні. Іноді солом’яний шар підфарбовується коричневим кольором для більш реалістичного вигляду.
Ландшафтний дерн є однією з найважчих дернів, з найбільшою кількістю пряжі на квадратний двір, а також з додаванням шару соломи. Якщо ви купуєте штучну траву для озеленення, переконайтесь, що вона має велику масу і загальну вагу. Також шукайте дернину з висотою ворсу між 4-5 см, що є зручною довжиною для більшості додатків для озеленення. Нарешті, переконайтесь, що підкладка має кілька шарів, що забезпечить довговічність.

Компанія “Мега-Еліт” має широкий вибір високоякісної штучної трави, штучний газон в рулонах, безпечний для дітей та домашніх тварин! А коли ви купуєте покриття в “Мега-Еліт”, ви заощаджуєте великі суми за рахунок наших оптових цін! Ознайомтеся з усіма нашими покриттями  на сайті: mega-elit.com.ua вже сьогодні!

Деякі штучні дернини для посадки зелені гладкі, що дозволяє м’ячу для гольфу рухатися швидше. Інші, мають більш густий ворс, що може бути складніше для гравця в гольф. Залежно від того, що ви шукаєте, ви можете використовувати різні види штучного газону, щоб створити такий майданчик, з висотою ворсу, яку ви потребуєте.

preloader