НАПОПУЛЯРНІШІ ДИЗАЙНИBrowse All

ВИДИ СПОРТИВНОГО ПОКРИТТЯBrowse all

Спортивний лінолеум

Є спеціальні приміщення, де потрібно укладати особливий вид лінолеуму. Так, в фізкультурних залах, кортах, фітнес-залах, де спостерігається підвищене навантаження на покриття слід використовувати спортивний лінолеум.

Для спортивного лінолеуму пред’являються більш жорсткі вимоги, ніж до звичайного. Він повинен бути антиковзаючим, з амортизаційними властивостями. У приміщеннях, де його укладають, полотну потрібно бути таким, щоб не виникали травми і пошкодження. Також поверхня повинна бути м’якою, щоб не залишалися сліди від взуття.

При заняттях атлетикою спортсмени постійно рухають спортивний інвентар. Це може привести до вм’ятин і дефектів на покритті. Для цього він повинен бути міцним і стійким до розривів.

Спортивний лінолеум для спортзалу в залежності від компонентів, що входять до складу покриття розрізняють: гумовий; натуральний; балетний (танцювальний).

ШТУЧНА ТРАВА ДЛЯ СПОРТИВНИХ МАЙДАНЧИКІВ

Штучна трава виготовлена із зелених синтетичних волокон. У виробництві штучної трави використовується волокно, підкладка і латекс кращих, світових виробників з Німеччини, Португалії та Голландії.

Трава для спорту: Застосовувана виробниками нитка, виготовлена з PP, PE, PA і має стійкість до ультрафіолетового випромінювання, до зносу і гнучкість. Підтримуюча тканинна основа і латекс, спеціально виготовлені для безперебійної експлуатації штучного газону. Штучна трава нового покоління найбільш наближена до натуральної. Все більше і більше ФК зі світовим ім’ям почали будувати основні поля зі штучного газону.