Тренди домашнього декору, літо 2021: ідеї, які ви не зможете пропустити

Тренди домашнього декору будинку - Літо 2021
Літо 2021 року вже на екваторі, і ми не можемо придумати кращого часу, щоб освіжити наш домашній декор. Цьогорічні тенденції декору будинку наповнені життям. В тренді відкритий простір яскраві художні принти, грайливі текстури. Природні кольри сприяють популярному цілісному підходу, який створює простори, в яких легко перебувати та є екологічними одночасно.

В тренді фактурний ковролін

Оскільки літній декор будинку 2021 року схиляється до нейтральних кольорів та натуральних матеріалів, дизайнери декору створюють предмети із зворушливою текстурою. Ці тактильні доповнення, безсумнівно, можуть оживити інтер’єр, оскільки він пробуджує не одне з людських почуттів.
Зараз інтер’єри є не тільки естетично приємні, але вони ще й чотиривимірні. Як результат, доданий сенсорний досвід робить фактурний ковролін чудовим доповненням до будь-якого інтер’єру.

Інтеграція комерційного ковроліну в сучасний офісний простір

Офісний ковролін
Меблі, які відповідають потребам повсякденного життя, полегшують роботу. Якісне підлогове покриття таке як комерційний ковролін відповідного тону та малюнку забезпечують гармонійний декор офісного приміщення. Гармонійний дизайн підлоги для бізнесу підвищує продуктивність, але не завжди це вдоволняє естетичні потреби в красі. Столи та робочі зони, які успішно та бездоганно інтегрують технології, приховуючи, наскільки це неприємно, мають форму, яка служить великій меті. Шнури можуть бути як потворними, так і часом небезпечними. Меблеві компанії, що спеціалізуються на сучасному дизайні офісів, додають розетки на столи і виводять шнури у безпечний та непомітний спосіб, щоб співробітники могли дотримуватися пошуків рішень для своїх робочих завдань, а не для акумулятора комп’ютера. А якісно підібраний малюнок комерційного ковроліну надасть завершуючий вишуканий вигляд будь-якому офісному приміщенню. Про переваги ковроліну можна прочитати в іншій статті нашого блогу – Чому потрібно вибирати ковролін?
Call Now Button preloader