ПОКРИТТЯ ДЛЯ КОМЕРЦІЙНИХ ПРИМІЩЕНЬ

В Мега-Еліт ви можете купити гуртом та в роздріб підлогові покриття для наступних видів комерцінийх приміщень: готелів, медичних закладів та лікарень, діагностичних центрів, лабораторій, дитячих центрів, закладів освіти, штучну траву для спортивних майданчиків та ландшафтного дизайну, покриття для підлоги фітнес центру, офісного приміщення, виробничих площ, в кафе, бар, ресторан, хостел, склад, магазин, салон краси, автосалон.

ВИДИ ПОКРИТТЯ ДЛЯ КОМЕРЦІЙНИХ ПЛОЩ

ПОКРИТТЯ ДЛЯ ПОБУТОВИХ ПРИМІЩЕНЬ

Конкретний тип покриття вибирається залежно від умов експлуатації. Тому побутові покриття можуть бути як одно-, так і багатошаровими, орієнтованими на різні види взуття, мати різну поверхню, а також володіти рядом додаткових вузькопрофільних характеристик.

ВИДИ ПОКРИТТЯ ДЛЯ ПОБУТОВИХ ПЛОЩ

корисні статті

В цьому розділі Ви знайдете цікаву інформацію про різні види покриття для підлоги, а також поради з професійної укладки покриття, останні новини компанії.

ЧИТАТИ

перейти до каталогу дизайнів

В нашому каталозі покриття для підлоги представлені дизайни та кольори, які є в наявності на складі. Для гуртових покупців є можливість отримати додаткову знижку, для роздрібних – можливість купити покриття в наших брендованих магазинах в Калуші та Коломиї.