Що таке вінілова підлога та вінілова плитка ПВХ?

Вінілова плитка Таркетт

Вінілова підлога або вінілова плитка ПВХ – це продукт, який складається з кількох шарів різних матеріалів, з’єднаних між собою, які утворюють надзвичайно міцне, практичне та доступне підлогове покриття. Два основних типи вінілової підлоги – це розкішна вінілова плитка (ПВХ) і вінілова підлога в рулоні. Ці обидви типи вінілової підлоги виготовлені з одних і тих же матеріалів, однак вони сконструйовані по-різному для створення різних ефектів. Наприклад, формат дошки/ плитки ідеально підходить для імітації натурального дерева.

Види вінілової підлоги

Вінілові підлоги відносяться як до вінілових рулонних підлог, також відомих як вінілові листові підлоги, так і до розкішної вінілової плитки (ПВХ).

Види вінілової підлоги

Розкішна вінілова плитка (ПВХ)

Плитка ПВХ — це тип вінілової підлоги, який створений для імітації підлоги з натуральних матеріалів, таких як паркет з натуральної деревени та керамічна плитка. Завдяки технологічним досягненням і розширеним можливостям дизайну вінілова підлога виглядає ідентично до паркету, який вона імітує. ПВХ представлена у великій різноманітності класичних і модних сучасних дизайнів, у форматі плитки або дошки (під дерево). ПВХ плитка також випускається як у жорсткій, так і в гнучкої плитці та дошках. Модульний формат ПВХ робить його простим і швидким в установці, що є основною перевагою при ремонті будинку або кімнати. Дійсно, з ПВХ не потрібно занадто довго порушувати розпорядок дня, закриваючи одну або кілька кімнат. Ремонт підлоги за допомогою ПВХ можна зробити, не виносячи меблі з кімнати.

Вінілова підлога в рулоні

Вініловий рулон — це підлогове покриття зі скловолокном, яке випускається у великих, гнучких листах і доступне в майже безмежній кількості стилів, від класичних до сучасних грайливих дизайнів. Вінілові рулони також є одним з найдоступніших підлогових рішень для власників будинків. Крім того, вінілова підлога на 100% не містить фталатів і має низький рівень викидів в атмосферу, що сприяє здоровішому середовищу в приміщенні.
Call Now Button preloader