Showing 1–24 of 33 results

ITC Balta carpets – лідер європейського ринку тафтінгових і тканих килимових покриттів з синтетичних волокон і вовни.

Інноваційні колекції килимових покриттів ITC з поліпропіленових волокон, орієнтовані на вимоги ринку, виробляються під трьома зареєстрованими торговими марками: практичні і легкі в догляді покриття Stainsafe®, м’які і блискучі покриття Leonis® і покриття для інтенсивного використання X-Tron®.

Компанія ITC Balta carpets широко відома як виробник килимів з натуральної вовни під торговою маркою Woolmaster®. Balta також пропонує широкий асортимент килимових плиток для житлових приміщень, LCT First (Luxury Carpet Tiles).
Balta carpets йде в ногу з новітніми тенденціями ринку. Завдяки гнучкому підходу до обслуговування покупців, компанія здатна задовольнити вимоги навіть найвимогливіших замовників. Вертикальна інтеграція від сировинних матеріалів до готової продукції, використання принципів економічного виробництва, цілеспрямоване керівництво і динамічна команда мотивованих на результат професіоналів – все це забезпечує найвищу якість продукції за розумною ціною.

Назва ITC розшифровується як житловий широкий ковролін, виготовлений з поліаміду IMPREL та PTT triexta AMAIZE.

Вся продукція виробляється на вертикально інтегрованому виробничому заводі ITC, що забезпечує повний контроль якості ковроліну від екструзії до готової продукції.
Продукція під цим брендом представлена широким вибором високоякісних житлових ковролінів для дому та дачі, дитячих центрів. Інноваційні, стійкі ковроліни, виготовлені з ПТТ triexta AMAIZE. Широкий вибір красивих структур, сучасних кольорових діапазонів та вишуканих аспектів. Високі стандарти якості та безпеки, сертифіковані незалежними лабораторіями (PRODIS, GUT, TÜV тощо)

preloader