Showing 1–24 of 62 results

Покриття для підлоги Tarkett

Компанія Tarkett є світовим лідером у виробництві високоякісних покриттів для підлоги і пропонує інноваційні рішення у різних сегментах: для навчальних і медичних закладівмагазинів і торговельних центрівготелів, кафе і ресторанівквартир і приватних будинківофісів і спортивних залів. Серед асортименту покриттів Tarkett Ви знайдете побутовий та комерційний лінолеум, Вінілова плиткаковролін та спортивні покриття. Постійно дбаючи про споживачів і захист навколишнього середовища, компанія Tarkett розробляє якісну та безпечну продукцію, яка представлена у понад сотні країн по всьому світу.

24 науково-дослідних лабораторій Tarkett і 180 її фахівців по всьому світу працюють щодня над розробкою надійних та якісних покриттів, щоб ми могли запропонувати Вам інноваційні рішення для Вашого інтер’єру. Ось що нам у цьому допомагає.

Завод з виробництва лінолеуму у м. Калуш, Україна

У місті Калуші, що на Івано-Франківщині, знаходиться найбільше виробництво лінолеуму в Україні, продуктивність якого 10 млн кв. м на рік. На заводі діє 1 комбінована лінія з виробництва гетерогенного побутового та комерційного лінолеуму. З квітня 2011 року завод розпочав виробництво спортивних ПВХ-покриттів, орієнтоване на забезпечення потреб ринку Східної Європи.

Завод досяг високого рівня екологічної безпеки виробництва, який був підтверджений сертифікатом ISO 14001:2004. На виробництві впроваджена та функціонує система менеджменту якості, яка відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2008.

Завод з виробництва гетерогенного лінолеуму та паркету у м. Бачка Паланка, Сербія

Бачка Паланка, Сербія – провідна компанія у сфері дизайну, виробництва і продажу вінілових покриттів та багатошарового паркету в Центральній та Південно-Східній Європі, один з найбільших та найважливіших заводів групи Tarkett. Виробнича потужність лінії гетерогенного лінолеуму становить 30 млн кв. м на рік, а потужність паркетного виробництва – 3,3 млн кв. м паркету. Зазначимо, що фабрика з виробництва багатошарового паркету вважається найсучаснішою фабрикою такого типу в Європі. Завод експортує лінолеум та паркет у низку країн Європи, Росію та країни СНД.

preloader